Ми працюємо для тих, хто прагне зробити навколишній світ чистішим

Вже понад 19 років ТзОВ “Комфорт-Еко” є запорукою втілення ефективних рішень в сфері водоочищення. Адже відданість нашій справі залишається незмінною.

ТзОВ “Комфорт-Еко”

Наша мета

Cтворювати для різних галузей промисловості та комунального сектору інноваційні технології та виготовляти обладнання, які змінять Ваше життя на краще.

ТзОВ “Комфорт-Еко” об’єднує знання і досвід в ефективній спільній роботі наукової, проектної та виробничої структур, що дозволяє всеохоплююче розглянути будь-яке питання та прийняти оптимальне рішення по водопідготовці та водоочищенню комунальних і промислових стічних вод.

Наші сильні сторони

Виробництво

Виробнича і лабораторна бази ТзОВ “Комфорт-Еко” дозволяють створювати і освоювати сучасні установки з високими технічними і експлуатаційними характеристиками.

Виробничі цеха обладнані сучасним технологічним обладнанням, що дозволяє виконувати заготівельні, збірно-зварні роботи, механічну обробку різних матеріалів. Є можливість виготовляти продукцію по індивідуальному замовленню.

Виготовляємо продукцію із металу і пластику (поліпропілен).

Асортимент продукції

Сертифікати

Компанія ТзОВ “Комфорт-Еко” має усі необхідні дозвільні документи на свою діяльність відповідно до законодавства України включно з сертифікатами відповідності, лабороторні тести, ліцензії на будівельну діяльність і т.п.

Наводимо деякі з них:

Телефонуйте і ми Вам допоможемо!